GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5784053

nr 578 4053

Porslin

3-del, Arabia, 50-tal, signerade GOG/Mr+SK

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 april 2009
kl 18:10:20

20/4 10:10:52 1      400 kr
20/4 17:15:11 2      Vinnande bud

Arabia